Nasza misja

Filozofia firmy

Człowiek stoi zawsze na pierwszym miejscu

Pojęcie "optimo modo" pochodzi z łaciny i znaczy "najlepsze rozwiązanie", "najlepsza droga". Dlatego też już od roku 2007 posługując się tą nazwą prowadzimy działalność zapewnienia profesjonalnej i pełnej wzajemnego zaufania 24-godzinnej opieki we własnych czterech ścianach.

Dlatego zależy nam najbardziej na zapewnieniu obydwu stronom, klientom i opiekunkom, transparentnej i ściśle określonej współpracy.

Wspomagamy strony w utrzymaniu dobrych, jasnych, sprawiedliwych stosunków​ pomiędzy nimi, ich rodzinami i znajomymi.

Długotrwałe i pewne kontakty socjalne

Wierzymy, że ważnym jest pozostawić lepszy świat od tego, niż ten który zastaliśmy. W czasach cyfryzacji, telefonów komórkowych i internetowych portali społecznościowych, to co ludzkie szybko zanika.

Dlatego widzimy naszą misję w tym, aby przywrócić osobistą i bezpośrednią rolę kontaktów międzyludzkich na pierwsze miejsce.

Pomocna dłoń

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w trudnym czasie każdy potrzebuje zaufanego, pewnego partnera i pomocnej dłoni. Zarówno dla członków rodzin jak i samych pacjentów wiek podeszły to niełatwe wyzwanie. Naszym wspólnym zadaniem wraz z zespołem opiekunek jest tak ułatwić im życie, aby zminimalizować możliwie do minimum istniejące, związane z tym problemy.